Plan for våren 2008

Share

Her er lista over sendingane våren 2008 og kven som skal ha ansvar dette semesteret:

04. januar Heile Setesdal
Ansvarleg: Harald Haugland
Teknikar: Knut Olav Tveiten
Telefonvakt: Gudrun Nomeland

09. januar
Ansvarleg: Bjørgulv T. Berg
Teknikar: Gudrun Rysstad
Telefonvakt: Anna Rysstad og Bjørg Ragnhild Trydal Jansen
Open sending: Jorunn Lund Harstad

16. januar
Ansvarleg: Ørnulf Hasla
Teknikar: Inga Flateland
Telefonvakt: Torbjørg Hoftuft

23. januar
Ansvarleg: Øyvind Jacob
Teknikar: Torhild Sandnes
Telefonvakt: Jorunn Lund Harstad
Open sending: Rolf Erik Homme

**30. januar Kommunestyremøte**
Teknikar: Inga Flateland

**06. februar**
Ansvarleg: Harald Haugland
Teknikar: Gudrun Rysstad
Telefonvakt: Berit Homme
Open sending: HH med Hege Sandhaug og Mona Kile
**13. februar**
Ansvarleg: Ørnulf Hasla
Teknikar: Torhild Sandnes
Telefonvakt: Ingebjørg Ellinor Rysstad
Open sending: Britta Lise Homme

**20. februar Vinterferien**
Ansvarleg: Bjørgulv T. Berg
Teknikar: Inga Flateland
Telefonvakt: Ingunn Uppstad
Open sending: Karin Bøe

**27. februar Kommunestyremøte**
Teknikar: Gudrun Rysstad

**05. mars**
Ansvarleg: Harald Haugland
Teknikar: Knut Olav Tveiten
Telefonvakt: Anna Rysstad og Bjørg Ragnhild Trydal Jansen

**07. mars Heile Setesdal**
Ansvarleg: Britta Lise Homme
Teknikar: Torhild Sandnes
Telefonvakt: Gudrun Nomeland
Open sending: Rolf Erik Homme

**12. mars**
Ansvarleg: Ørnulf Hasla
Teknikar: Inga Flateland
Telefonvakt: Harald Haugland
Open sending: Jorunn Lund Harstad

**20. mars Skjærtorsdag**
Ansvarleg: Helge Dahle
Teknikar: Torleiv Soltun
Telefonvakt: Alle

**23. mars Påskedag**
Ansvarleg: Helge Dahle
Teknikar: Jørund Georg Jore
Telefonvakt: Alle

**26. mars Kommunestyremøte**
Teknikar: Torhild Sandnes

**02. april**
Ansvarleg: Harald Haugland
Teknikar: Knut Olav Tveiten
Telefonvakt: Torbjørg Hoftuft

**09. april**
Ansvarleg: Øyvind Jacob
Teknikar: Gudrun Rysstad
Telefonvakt: Anna Rysstad og Bjørg Ragnhild Trydal Jansen
Open sending: Jorunn Lund Harstad

**16. april**
Ansvarleg: Bjørgulv T. Berg
Teknikar: Inga Flateland
Telefonvakt: Gudrun Nomeland
Open sending: Britta Lise Homme

**23. april**
Ansvarleg: Ørnulv Hasla
Teknikar: Torhild Sandnes
Telefonvakt: Jorunn Lund Harstad
Open sending: Karin Bøe

**30. april Kommunestyremøte**
Teknikar: Inga Flateland

**02. mai Heile Setesdal**
Ansvarleg: Bjørgulv T. Berg
Teknikar: Gudrun Rysstad
Telefonvakt: Berit Homme
Open Sending: Britta Lise Homme

**07. mai**
Ansvarleg: Britta Lise Homme
Teknikar: Torhild Sandnes
Telefonvakt: Ingebjørg Ellinor Rysstad
Open sending: Rolf Erik Homme

14. mai
Ansvarleg: Harald Haugland
Teknikar: Inga Flateland
Telefonvakt: Ingunn Uppstad

**21. mai**
Ansvarleg: Øyvind Jacob
Teknikar: Harald Haugland
Telefonvakt: Anna Rysstad og Bjørg Ragnhild Trydal Jansen
Open sending: Jorunn Lund Harstad

**28. mai Kommunestyremøte**
Teknikar: Jørund Georg Jore

**04. juni**
Ansvarleg: Ørnulv Hasla
Teknikar: Torhild Sandnes
Telefonvakt: Berit Homme
Open sending: Karin Bøe

**11. juni**
Ansvarleg: Bjørgulv T. Berg
Teknikar: Inga Flateland
Telefonvakt: Gudrun Nomeland
Open sending: Harald Haugland

**18.juni**
Ansvarleg: Britta Lise Homme
Teknikar:Harald Haugland
Telefonvakt:Torbjørg Hoftuft

**25.juni Kommunestyremøte**
Teknikar: Torhild Sandnes

Legg att eit svar

Epostadressa di blir ikkje synleg. Påkravde felt er merka *