Dalebuksa gjekk til Block Forsikring

Share

Dalebuksa, sauma etter mål, verdi kr. 25.000, gjekk til Block Forsikring, Det var tiande året han var med på dette, i år hadde han kjøpt lodd for kroner 8000. Han held til på hytte ved Reiersvatnet ved Ose og gledde seg til å få sydd opp dalebuksa hos Inger Liv Rysstad.

Full trekningsliste ligg på Facebook, men vil og kome her på bloggen etter kvart.

Har eg lova det, så får eg halda det, men eg hadde tenkt at nokon skreiv ut lista slik at eg kunne kopiere henne. No må eg visst gjere det sjølv.

2. Rastebord til 8 personar, verdi 7500, sponsa av Rysstad Laftebygg, vinnar: Martha Trydal, Bykle
3. Bærbar PC, verdi 3000, sponsa av Bykle Breiband, vinnar Per Svenning Knutsen, Kristiansand
4. Bålpanne, verdi 3000, sponsa av Straume Handlaft, vinnar Anne Grethe Berg, Iveland
5. Berghaus Fjellsekk, verdi 1600, sponsa av Intersport, Evje, vinnar Ingebjørg E. Brottveit v/ Turid Brottveit
6. Yamahajakke, verdi 1500, sponsa av Motorsenteret på Rysstad, vinnar Solveig Heistad, Bygland
7. Dusjbatteripakke, verdi 1500, sponsa av røyrleggar Torgeir Bjørnarå, vinnar Jonas Viki ved Henri Tore Viki
8. Arcticatjakke, verdi 1500, sponsa av Bjørgulv Bjørgum, vinnar Døvik Maskin
9. Gåvekort på 1000 kroner til å handle med på Motorsenteret på Rysstad, sponsa av Uppstad Transport Anlegg, vinnar Knut William Bygland, Bygland
10. Gåvekort på 1000 kroner til å handle med hos Bjørgulv Bjørgum, sponsa av Bergsam, vinnar Torhild Fintland, Kristiansand
11. Flott måla trefat, verdi 900, sponsa av To i Torvet, vinnar Kåre Olsen, Brennåsen
12. Årsabonnement på Setesdølen, verdi 710, sponsa av Setesdølen, vinnar Ingebjørg Ellinor Rysstad, Rysstad
13. Som 12, vinnar Jonas Viki v/ Henri Tore Viki
14. Gravert lommelerke NR 1, sponsa av Valle Radio, vinnar Vigdis Beisland, Bygland
15. Som 14, merka NR 10, vinnar Gunnar Aas, Birkeland
16. Gåvekort kroner 500, sponsa av HASLA, vinnar Torbjørg Åmlid Åkre, Valle
17. Som 16, sponsa av Brokke Eigedom, vinnar Laila Andersen, Grendi
18. Som 16, sponsa av Optikar Wettre, Evje, vinnar Geri Fles, Åmdals Verk
19. Som 16, sponsa av Evje Gull og Sølv, vinnar Synne Åkre v/ Anne Marie Bjørgum
20. Som 19, vinnar Harald Heistad
21. Som 16, sponsa av Røyrleggjar Ragnar Aas, Evje, vinnar Tellefsen gulvsliperi
22. Som 16, sponsa av Databutikken, Evje, vinnar Block forsikring
23. Lite kroskåp i tre, verdi 1500, sponsa av Valle Radio, vinnar Gyro Uppstad, Rysstad
24. Elliptical Airbike, sponsa av Valle Radio, vinnar Harald Andersen, Grendi

Legg att eit svar

Epostadressa di blir ikkje synleg. Påkravde felt er merka *